Nazwisko i imię |
Dzień/godzina |
Rodzaj zajęć |
Sulima Małgorzata |
czwartek 7.10-7.55 |
przygotowujące do matury
biologia dla kl.4 żT |
Iskra Emil |
poniedziałek 7.10-7.55 3hT
wtorek 7.10-7.55 3gmT
środa 7.10-7.55 4żT
czwartek 7.10-7.55 4 lmT
piątek 7.10-7.55 2lmT i 2gT
|
Zajęcia dodatkowe z matematyki
|
Bzikot Dorota |
Czwartek 13.05-14.10 |
Zajęcia fakultatywne z chemii dla 4żT |
Sekuła Iwona |
poniedziałek 15.00-16.00 |
Piłka siatkowa dziewcząt |
Banaszek Dorota |
poniedziałek 7.10- 7.55;
piątek 8.00- 8.55 |
Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego dla kl. 4lmT i 3pL |
Jończyk Maciej |
wtorek 16.30-17.30 |
Piłka siatkowa chłopców. |
Procka Agnieszka |
czwartek 8.00-8.50 |
Zajęcia z WOS |
Okulska Anna |
czwartek 13.15 |
Strzelnica |
Wrochna Mariusz,
Siek Jan |
Poniedziałek 16.15-18.00 |
Ścianka wspinaczkowa, siłownia |
Śmietanka Dariusz |
poniedziałek 15.00-16.00 |
FOTO-GRAFIKA dla chętnych |
|
|
|
Bielecka-Grzywacz Katarzyna |
Poniedziałek 7.10- 7.55
Czwartek 8.00- 8.45 |
Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego kl.4żT
Zajęcia dodatkowe z j.polskiego kl.2pL |
Wiszniowska Justyna |
piątek 12.20 – 13.05 |
Zajęcia wyrównawcze z j.angielskiego 2hżT (grupa żywieniowa) |
Jaśniewska Małgorzata |
środa 14.15 – 15.00 |
Zajęcia wyrównawcze z j.niemieckiego |
Milczarczyk Beata |
wtorek 8.00
wg potrzeb uczniów |
Zajęcia dodatkowe
Doradztwo zawodowe (sala nr 15) |
Sulima Jolanta |
wtorek 8.50-9.35 (co 2tydz.)
wtorek 9.40-10.25(co 2tydz.) |
Zajęcia hotelarskie klasa 1
Zajęcia hotelarskie klasa 1 |
Maj Krzysztof |
środa 15.00- 16.15 |
Zajęcia z fizyki |
Hajduła Sylwia |
środa 8.00.10 – 8.45 |
Zajęcia dodatkowe z matematyki |
Jończyk Dorota |
piątek 8.50- 9.40 |
Zajęcia wyrównawcze z j.polskiego dla kl.3lżT i 3gmT |
Szczechowski Jacek
Wątorski Radosław |
czwartek 16.00-17.30 |
Piłka koszykowa chłopców |
Wątorska Anna |
środa 13.05-13.50 |
Zajęcia dodatkowe z j.niemieckiego |
Jurek Beata |
Środa 8.50-9.35 |
Koło barmańskie |
Pawliński Rafał |
Piątek 19.00 |
Zajęcia dodatkowe z religii |
Śmietanka Tomasz |
wtorek 7.10 |
fakultet z geografii |
Góralska Anna |
Piątek 8.00 |
Zajęcia przygotowujące do egzaminu |
Oleszczuk Lidia |
Wtorek 8.50 15.05-15.45 |
Zajęcia dodatkowe z j.angielskiego |
Domagała Magdalena |
Czwartek 13.25-14.10 |
Zajęcia z przedmiotów logistycznych |
Magdzik Małgorzata |
Środa 13.05-14.00 |
Zajęcia wyrównawcze z chemii dla klas pierwszych |
Markowska Beata |
Wtorek 15.00-16.00 |
Zajęcia rewalidacyjne z kl 3 kśwZ |
Piaseczna Agnieszka |
poniedziałek 15.00-16.00 |
Zajęcia korekcyjno-kompensacyjne |
Bańkowska Marzena |
piątek 14.30-15.15 |
Zajęcia dodatkowe z języka francuskiego dla klasa 1 |
Kustra Marta |
wtorek 8.50-9.35 |
Zajęcia z uczniem słabszym |
Paluch Danuta |
Środa 14.15-15.00 |
Przygotowanie do egzaminów zawodowych |
|
|
|